אודות

דילאור אביזרי חשמלחברת א. דילאור היא מהשחקנים הבולטים בישראל בתחום פיתוח, ייצור וייבוא אביזרי חשמל לסוגיהם השונים: הן לתעשייה והן לצרכנים פרטיים.

דילאור הוקמה כעסק משפחתי עוד בשנת 1942 בתל אביב, ובמשך השנים התרחבה פעילותה עד שהפכה לחברה מובילה ומוערכת על ידי קהל הצרכנים והמשווקים. לאחרונה הקימה החברה מרכז לוגיסטי באיזור התעשייה של מודיעין, שבו ממוקמים, בין השאר, משרדי ומחסני החברה.

דילאור מפתחת, מייצרת ומייבאת לישראל מגוון רחב של מוצרים ופתרונות בתחום החשמל, החל ממוצרי בסיס וחומרי גלם לתעשייה ולחשמלאים וכלה באביזרי חשמל מתוחכמים לשימוש ביתי.

כל מוצרי דילאור עומדים בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים בעולם, לרבות תקן ISO9002. מרבית מוצרי החברה מתהדרים בתו תקן ישראלי, וכן בתו תקן TUV הגרמני. החברה הגישה כמה פטנטים ומדגמים לאורך השנים, במוצרים חדשניים ופורצי דרך.

מלבד עמידה בתקנים והקפדה על איכות המוצר, שמה לה דילאור למטרה להעניק שירות אדיב, יעיל ואמין לכל לקוחותיה – גדולים וקטנים כאחד. דילאור מאמינה גם בפרויקטים למען הקהילה ומוסרת את מרבית פעילות הייצור וההרכבה למרכזי שיקום ברחבי הארץ.

הניסיון רב השנים של דילאור בפיתוח ועיצוב מוצרים, בשילוב הקשרים המסחריים הייחודיים שרקמה החברה במשך השנים בארץ ובחו"ל עם יצרנים שונים, מאפשרים לדילאור גם לפתח ולייצר אביזרי חשמל ופתרונות לפי דרישת הלקוח (OEM).

פרוגרייד: בטיחות, חדשנות ועיצוב

סדרת מוצרי הדגל של דילאור משווקת תחת המותג היוקרתיPROGRADE . סדרת מוצרי PROGRADE מתאפיינת באיכות גבוהה, עיצוב מרהיב וחדשנות. עם זאת, דילאור מאמינה שמוצרים איכותיים ופורצי דרך בתחומם צריכים להיות נגישים לכל בית בישראל. על כן משקיעה החברה משאבים ומאמצים כדי להנגיש את מחירי סדרת PROGRADE גם לקהל הביתי, מתוך אמונה שיוקרתי לא חייב להיות יקר.

בסדרת מוצרי פרוגרייד תוכלו למצוא, בין השאר, את סדרת SMART SWITCH לבית חכם, מד צריכת חשמל וחישובי עלות, תקע בודק למניעת התחשמלות, תקעים ושעונים המסתובבים על צירם, מגני ברקים חכמים, מגוון שעונים לתריס, למזגן ולדוד ועוד.

 SMART  SWITCH– בית חכם. לכולם

.כולם רוצים "בית חכם" שאותו נוכל לתכנת לפי דפוסי פעולה שונים או לשלוט עליו מרחוק. כולם רוצים – אבל לא כולם יכולים. הבית החכם אינו נגיש לכולם בגלל העלות הגבוהה של התקנתו, או בשל פתרונות שעליהם יש לשלם סכום קבוע מדי חודש.

  • סדרת SMART SWITCH מבית פרוגרייד פיצחה את הנוסחה לבית חכם ולא יקר, שיחסוך לכם הרבה כסף. ממחקר שטח שביצענו עלה כי מתוך שלל האפשרויות שיכול להציע בית חכם, בפועל מתבצעות בו כמה פעולות ספציפיות, בעוד לשאר אין שימוש מהותי. הפעולות הפופולריות ביותר שהתגלו ב"בית חכם" הן: הפעלת מזגנים ותנורים; הפעלת דוד מים חמים; הפעלת מכשירי חשמל ביתיים ספציפיים דוגמת תאורת כניסה לבית, מנורת לילה וכדומה; כיבוי מרחוק של מכשירי חשמל שונים לצורך חיסכון או בטיחות.

מצוידים בידע זה, פיתחנו את סדרת מוצרי SMART SWITCH הנותנת פתרונות חכמים ומדויקים בדיוק לתכונות שהתגלו כחשובות ביותר לבית חכם:

  • תקע חכם למזגן
  • מפסק חכם לדוד חשמלי.
  • מתאם חכם להפעלה ספציפית של מכשיר חשמל.

מוצרים נוספים בסדרה נמצאים בשלבי פיתוח.

איך זה עובד?

כל התקעים מסדרת SMART SWITCH הם בעלי יכולת חיבור לרשת האלחוטית בביתכם, ועל כולם תוכלו לשלוט מאפליקציה ייעודית בטלפון החכם שלכם. אפליקציה מאפשרת להפעיל או לכבות את המכשירים מכל מקום בזמן אמת, וכן לתכנת אותם מראש לפי דפוסי פעולה שונים ומגוונים.

כך, במקום לחווט ולרשת את הבית כולו כבית חכם, פעולה שעלויותיה גבוהות ושבפועל לא תשתמשו ברוב הפונקציות שלה, תוכלו להפוך את הבית שלכם לחכם במחיר שווה לכל נפש, וללא צורך לשלם עלות נוספת כלשהי מדי חודש בחודשו.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור אילו מכשירי חשמל בביתכם תרצו להפוך לחכמים, לרכוש עבורם את התקעים החכמים המתאימים, להוריד את האפליקציה הייעודית – ויש לכם בית חכם. מאוד חכם.